Par mums

Mēs mīlam bērnus un, kā vecāki ar lielu pieredzi, zinām nav viegli atrast laiku pirkumiem Jūsu bērna vajadzībām. Vairāki bērni nav priecīgi par veikalu apmeklējumiem. Lai viņi pavada šo laiku ar Jums, spēlējoties svaigā gaisā. Mēs parūpēsimies par mūsu maziem klientiem, atvieglojot Jūsu raizes.

 Mūsu darbības stūrakmeņi:

 Kvalitāte un drošība

Mēs neatbalstām vergu nodarbināšanu no trešajām valstīm un tāpēc piedāvājam tikai kvalitatīvas preces no pārbaudītiem Eiropas ražotājiem, kas izgatavoti no dabīgiem un bērniem drošiem materiāliem.    

 Maksimāli ātra piegāde

Jums nav jāgaida dienām ilgi Jūsu pasūtījums. Mēs piedāvājām tikai tās preces, kas atrodas mūsu noliktavā. Nodrošinām dažāda veida piegādi pa visu Latviju un ārpus tās.

 Individuālā pieeja katram klientam

Veicot piegādi ar kurjera palīdzību, piedāvājam pielaikot arī citus izmērus, no tiem kas ir pārdošanā, lai izvēlētos piemērotāko Jūsu bērnam. Mēs neņemsim papildus naudu par piegādi līdz pašām durvīm.

 Plašs sortiments

Mēs piedāvājam preces bērniem no zīdaiņu līdz pusaudža vecumam. Mūsu interneta veikalā Jūs varēsiet piemeklēt pilnu bērna garderobi ātri, ērti un izdevīgi.